Dr n. med.

Oksana Wojas

Otolaryngolog, Alergolog

Ukończyła II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie  w 1998 roku. Specjalizację w dziedzinie otorynolaryngologii uzyskała w roku 2005 roku.

Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń 222 500 500

Dr Oksana Wojas w latach 2000-2008 pracowała w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbyła studia doktoranckie i szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Otorynolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2005 roku. Specjalizację w dziedzinie Alergologii uzyskała w 2011 roku.

Obecnie alergolog Oksana Wojas pracuje jako asystent w Zakładzie Alergologii i Immunologii Klinicznej SPCSK WUM. Jest adiunktem w Zakładzie Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii WUM.

Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Członek Stowarzyszenia Rynologia Polska.

Zakres świadczeń alergologicznych

  • Porady ambulatoryjne i diagnostyka w pełnym zakresie otolaryngologii,  w szczególności leczenie zachowawcze chorób nosa i zatok przynosowych.
  • Porady ambulatoryjne w zakresie alergologii, szczególnie leczenie chorób alergicznych górnych dróg oddechowych i astmy oskrzelowej. Wykonywanie punktowych testów alergicznych, prowadzenie immunoterapii swoistej.