O Klinice

Jesteśmy nowoczesną, wielospecjalistyczną placówką medyczną świadczącą profesjonalne usługi medyczne z zakresu schorzeń rejonu głowy i szyi.

Kim jesteśmy?

Naszą specjalnością jest laryngologia (otorynolaryngologia). Kompleksowo rozwiązujemy wszystkie problemy związane z górnymi drogami oddechowymi i narządami głowy i szyi. Nasz zespół tworzą również lekarze takich specjalności, jak: audiologia i foniatria, alergologia, ultrasonografia,medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna twarzy. Poza wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu zapewniamy Państwu dostęp do najnowszych zdobyczy techniki medycznej oraz innowacyjnych metod diagnostyczno-terapeutycznych.

Nasza oferta

W Klinice Optimum niesiemy pomoc zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom. Nasz zespół fachowców, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Jesteśmy jedną z niewielu klinik w Polsce, w której podczas jednej wizyty przeprowadza się pełną ocenę endoskopową górnych dróg oddechowych.
Poza wszechstronną diagnostyką i leczeniem zachowawczym, zapewniamy również leczenie chirurgiczne. Specjalizujemy się w minimalnie inwazyjnych zabiegach endoskopowych, w tym jako jedyny niepubliczny ośrodek na Mazowszu wykonujemy endoskopowe zabiegi w obrębie ślinianek podżuchwowych i przyusznych. Dysponujemy również najnowszą technologią endoskopowego udrażniania zatok przynosowych – tzw. balonoplastyką.
Dużą wagę przywiązujemy również do roli jaką odgrywa w codziennym życiu wygląd twarzy. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również usługi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej twarzy.

Nasza misja

Powstaliśmy, by zapewnić pacjentom opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie, w oparciu o rzetelną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki medycznej, w atmosferze współpracy i wzajemnego zrozumienia.