22 sierpnia 2022
#Aktualności

5 i 6 marca - Dni Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej w Optimum

Mając świadomość  tego, jak ważnym elementem w komunikacji międzyludzkiej jest mowa oraz jak istotna jest rola logopedy w jej prawidłowym kształtowaniu – Klinika Optimum 5 i 6 marca zaprasza na bezpłatne konsultacje logopedyczne.

Hasło „logopeda” kojarzy się większości z nas wyłącznie z korekcją wad wymowy u dzieci. Gdy maluch nie wymawia jakiejś głoski, ma trudności z artykulacją, wtedy udajemy się do logopedy.  Tymczasem logopedia to niezwykle szeroka dziedzina nauki, która ciągle się rozwija. Ta specjalność obejmuje m.in. zajęcia dla osób pracujących głosem, terapię dla pacjentów po udarze, naukę prawidłowego karmienia i połykania, czy wprowadzanie komunikacji wspomagającej i alternatywnej dla osób mających  problem z komunikacją.

Zapraszamy wszystkich, chcących zadbać o prawidłową wymowę i emisję głosu – zarówno tych, którym zawodowo zależy na skutecznej komunikacji ( między innymi nauczycieli, prawników, dziennikarzy) jak i rodziców zaniepokojonych faktem, że ich dziecko mówi niewyraźnie lub gorzej niż rówieśnicy. Jeśli niepokoją Państwa jakiekolwiek objawy związane z mową, to dobra okazja, aby poradzić się specjalisty. Nasi eksperci odpowiedzą na pytania, zdiagnozują problem i, jeśli będzie to konieczne, zalecą odpowiednie badania i ćwiczenia.

Wizytę trzeba umówić wcześniej, pod nr telefonu 222 500 500. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.