Dr n. med.

Ireneusz Szymański

Otolaryngolog, Chirurg Głowy i Szyi

Przeprowadzam konsultacje laryngologiczne u pacjentów borykających się z  takimi problemami jak zapalenie krtani, zatok i uszu, a także z niedosłuchem oraz bezdechem sennym.

Potrzebujesz konsultacji?

Umów wizytę

O mnie

W 2003 roku uzyskałem tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie otolaryngologii (pierwszy stopień specjalizacji otrzymał w 1997 roku). Posiadam duże doświadczenie zawodowe – praktykuję od 1993 roku. Od wielu lat jestem związany z Kliniką Otolaryngologii CMKP. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności, biorąc udział w krajowych i zagranicznych  szkoleniach z zakresu laryngologii.

Zabiegi, w których się specjalizuję

Przeprowadzam konsultacje laryngologiczne u pacjentów borykających się z  takimi problemami jak zapalenie krtani, zatok i uszu, a także z niedosłuchem oraz bezdechem sennym. Wykonuję badania stroikami oraz otoskopię, jak również przeprowadzam zabiegi z zakresu otolaryngologii, w tym m.in. usuwanie polipów i ropni oraz nacięcie błony bębenkowej. Poza otolaryngologią oraz chirurgią głowy i szyi  zajmuję się medycyną estetyczną.