Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Nasz zespół > Maja Wojnarowicz

Maja Wojnarowicz znanylekarz.pl

Logopeda, Neurologopeda
Maja Wojnarowicz

Moją pasją jest praca nad kształtowaniem zdrowego, pięknie brzmiącego głosu, a także wsparcie i pomoc w procesie budowania komunikacji u osób po incydentach neurologicznych oraz w trudnościach z mową o podłożu psychosomatycznym.

Zajmuję się także wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka.Od 15 lat zajmuję się nauczaniem śpiewu, wspieraniem i rehabilitacją aparatu głosu przy zaburzeniach strukturalnych i czynnościowych. Prowadzę terapię głosu i mowy, w ujęciu holistycznym. Prowadzę zarówno osoby zawodowo pracujące głosem (wokaliści, śpiewacy, przedstawiciele mediów, prawnicy, wykładowcy), jak i osoby chcące profilaktycznie zadbać o swój głos. Doświadczenie z zakresu neurologopedii zdobywałam m.in. na oddziałach rehabilitacji neurologicznej oraz ZOL w Ośrodku Tabita LuxMed w Konstancinie-Jeziornej (jako pracownik kontraktowy), Szpitalu Grochowskim (Grenadierów), Szpitalu Banacha, Placówkach Publicznych i Prywatnych. Wiedzę poszerzałam podczas licznych szkoleń i kursów, oraz uczestnicząc w konferencjach i sympozjach. Współpracuję z Ośrodkiem Laudame w Otwocku zajmującym się terapią dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Przygotowuję zdających do egzaminów do szkół artystycznymi wszystkich poziomów edukacji.

Znajdujemy się

Optimum

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-13:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013