Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Nasz zespół > Dr n. med. Oksana Wojas

Dr n. med. Oksana Wojas znanylekarz.pl

Otorynolaryngolog, Alergolog

Dr Oksana Wojas: kariera i osiągnięcia

Dr Oksana Wojas ukończyła II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie  w 1998 roku. Specjalizację w dziedzinie otorynolaryngologii uzyskała w roku 2005 roku. W latach 2000-2008 pracowała w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbyła studia doktoranckie i szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Otorynolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2005 roku. Specjalizację w dziedzinie Alergologii uzyskała w 2011 roku.

Obecnie alergolog Oksana Wojas pracuje jako asystent w Zakładzie Alergologii i Immunologii Klinicznej SPCSK WUM. Jest adiunktem w Zakładzie Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii WUM.

Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Członek Stowarzyszenia Rynologia Polska.

Zakres świadczeń alergolog Oksany Wojas:

  • Porady ambulatoryjne i diagnostyka w pełnym zakresie otolaryngologii,  w szczególności leczenie zachowawcze chorób nosa i zatok przynosowych.
  • Porady ambulatoryjne w zakresie alergologii, szczególnie leczenie chorób alergicznych górnych dróg oddechowych i astmy oskrzelowej. Wykonywanie punktowych testów alergicznych, prowadzenie immunoterapii swoistej.


 

Znajdujemy się

Klinika Optimum Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-15:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013