Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Nasz zespół > Dr n. med. Norbert Górski

Dr n. med. Norbert Górski znanylekarz.pl

Otorynolaryngolog, Chirurg Głowy i Szyi
Dr n. med. Norbert Górski

Dr n. med. Norbert Górski: otolaryngolog, chirurg głowy i szyi

Dr n. med. Norbert Górski Specjalista chirurgii głowy i szyi - otolaryngologii oraz plastycznej chirurgii twarzy. Studiował i zdobywał wiedzę z dziedziny medycyny na II wydziale lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, także na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Harvarda w Bostonie. W 2005 ukończył specjalizację w zakresie chirurgii głowy i szyi - otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zaś w roku 2008 zdał Egzamin Specjalizacyjny z Chirurgii Plastycznej Twarzy Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS), który oferuje corocznie American Board of Facial Plastic and Reconstructive Surgery w Waszyngtonie. Egzamin ten był zwieńczeniem trwającej prawie 2 lata specjalizacji odbywanej dzięki i na podstawie stypendium specjalizacyjnego EAFPS. Takich stypendiów organizacja ta przydziela tylko trzy rocznie a prawo ubiegania się o nie mają lekarze ze wszystkich krajów Europy. Jest ono przyznawane po wielostopniowym procesie weryfikacji kandydatów.


W roku 2007 dr Norbert Górski uzyskał stopień doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską opartą na wynikach badań własnych pt. "Leczenie Zachowawcze Przewlekłego Zapalenia Zatok Przynosowych - etiopatologia i możliwości terapeutyczne".


Staże podyplomowe odbywał w klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wiedzę praktyczną poszerzał m.in. w trakcie wielu zagranicznych staży i kursów m. in. w Mayo Clinic w Rochester w stanie Minnesota. Zdobyta wiedza i doświadczenie zaowocowało wprowadzeniem wielu ulepszeń do metod leczenia w dziedzinie chirurgii plastycznej twarzy i otolaryngologii.

Otolaryngolog Norbert Górski: działalność naukowa

Działalność naukową dr Norbert Górski prowadził w Instytucie Medycyny Klinicznej i Doświadczalnej PAN-u, jako asystent naukowy, poszerzał także swoje kwalifikacje medyczne i naukowe w Departamencie Patologii Klinicznej Wydziału Medycyny Uniwersytetu Harvarda w Bostonie a także podczas studiów specjalizacyjnych w Klinice i Katedrze Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.


Zainteresowania kliniczne otolaryngologa dr Norberta Górskiego obejmują kilka dziedzin: rynologię zachowawczą, rynochirurgię nosa zewnętrznego, chirurgię endoskopową zatok przynosowych oraz chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną twarzy. Dr Norbert Górski jest współautorem a także autorem wielu prac naukowych i podręczników opublikowanych w piśmiennictwie polskim jak i zagranicznym.

Poznaj opinie o tym lekarzu Ilość komentarzy: 1

Małgorzata Przybyłowska 04 listopad 2016
Jestem pacjentką dr Norberta Górskiego już kilka lat, dlatego moja ocena jest wyważona nie pochopna.Oprócz mnie doktor pomógł mojemu młodszemu synowi i mężowi.Dr łączy w sobie UNIKALNE CECHY DOBREGO CHIRURGA I DIAGNOSTY co nie jest powszechne wśród lekarzy.Trochę już żyję na tym świecie i zauważyłam,że często dobrzy chirurdzy nie sprawdzają się jako diagności i odwrotnie.Dr Górski oprócz dobrej strategii diagnostycznej również doskonale sprawdza się jako chirurg.NIE BOI SIĘ PODJĄĆ RYZYKA ZABIEGU i nie przeciąga terapii empirycznej w nieskończoność widząc brak skuteczności takiego postępowania.Dr NIE BOI SIĘ RÓWNIEŻ WYEDUKOWANEGO MEDYCZNIE PACJENTA,nie ma kompleksów zna swoją wartość.Rozumie (co niestety też nie jest regułą wśród lekarzy), że wyższy poziom edukacji pacjenta ułatwia a nie utrudnia tak komunikację jak i leczenie.Śmieszą mnie lekarze,którzy na własne zgłaszane przez pacjenta wnioski( nierzadko znającego swoją chorobę od lat) reagują alergicznie mówiąc,że pacjent pewnie posiada wiedzę "z internetu" jakby zapominając,że internet to tylko nośnik informacji ,które można świadomie wybrać kierując się wiedzą merytoryczną.Dr Górski wolny jest od tego typu przypadłości. Przy okazji wyrazy UZNANIA DLA PAŃ w klinice OPTIMUM pełniących różne funkcje administracyjne i odpowiadające za komunikację pacjent-lekarz.Panie faktycznie dążą do ZAŁATWIENIA PROBLEMU I ZDOBYCIA i INFORMACJI a nie ograniczają się tylko do wypełniania druczków. Pozdrawiam Małgorzata Przybyłowska

Znajdujemy się

Klinika Optimum Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-15:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013