Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Nasz zespół > Anna Kacprzak

Anna Kacprzak znanylekarz.pl

Logopeda
Anna Kacprzak

                Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich „Logopedia Ogólna i Kliniczna” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych „Kształcenie Głosu i Mowy” na Uniwersytecie SWPS.

                Logopeda z pasją. Wierzy, że porozumiewanie się i umiejętności interpersonalne są podstawową umiejętnością życiową. W trakcie studiów miała szansę uczyć się od najlepszych specjalistów w zakresie foniatrii i logopedii. Odbyła liczne praktyki w przedszkolach, szkołach podstawowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, prywatnych gabinetach logopedycznych, gabinetach integracji sensorycznej, a także w szpitalach na oddziale neurologicznym, laryngologicznym, w przychodni foniatrycznej i logopedycznej.

                Pierwsze doświadczenia zdobyła w poradni foniatrycznej rehabilitując pacjentów z zaburzeniami głosu pod okiem dr n. med. Eweliny Sielskiej-Badurek oraz na kursach wokalnych „Miasto Sztuki” w Jarosławiu prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe z emisji głosu i dykcji.

                Do obszarów jej szczególnych zainteresowań należą: rehabilitacja głosu, terapia zawodowych zaburzeń głosu, nauka prawidłowej emisji głosu, praca nad oddechem, wady wymowy , logopedia artystyczna,  leczenie zaburzeń komunikacji w zaburzeniach psychiatrycznych oraz rehabilitacja po wszelkich operacjach w obrębie jamy ustnej, gardła i krtani. Pracuje z aktorami, śpiewakami, nauczycielami oraz wszystkimi, którzy chcieliby poprawić jakość swojego głosu i mowy.

                Już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie skrzypiec. Odbyła liczne kursy teatralne, muzyczne i dubbingowe( kurs w PWST w Krakowie, Policealna Szkoła Aktorska Art Play w Katowicach, Drama Studio w Krakowie, warsztaty aktorskie w Akademii Sztuki i Kultury w Warszawie, warsztaty dubbingowe w studiu SDI MEDIA oraz w studiu Melange, kursy wokalne master class w Dusznikach Zdroju i Jarosławiu). Przez ponad 3 lata śpiewała w chórze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który słynie z wysokiego poziomu muzycznego. Od kwietnia 2017 bierze udział w autorskim szkoleniu muzykoterapii prof. Elżbiety Galińskiej.

                W pracy wykorzystuje różne metody i techniki dopasowując je indywidualnie do potrzeb pacjenta. Jest zaangażowana i cierpliwa, a praca z ludźmi sprawia jej przyjemność. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę. Wie jak ważne jest dobre podejście do pacjenta i motywacja do wykonywanych ćwiczeń. Ukończyła certyfikowane kursy: Komunikacja interpersonalna i skuteczna współpraca, Kreatywne myślenie i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów, Getting Things Done.

 

Kursy i konferencje logopedyczne:

2017 Terapia manualna stawu skroniowo-żuchwowego. Rainer Schwarz

2017 Muzykoterapia - profilaktyka i terapia muzyczna. Dr Maciej Kierył

2017  Percepcyjna i instrumentalna analiza barwy głosu. Dr hab. Maciej Karpiński

2016 Techniki emisji głosu. Polskie Towarzystwo Audiologiczne i Foniatryczne

2016 Metoda rehabilitacji głosu Lax Vox. Ilter Denizoglu

2016 Pacific Voice Conference Eu/Poland Edition Warszawa i Lublin

2016 Techniki pracy z ciałem. Katarzyna Guraj

2015 - 2016 Technika Aleksandra, warsztaty oraz lekcje indywidualne. Magdalena Kędzior

2015 Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych. Warszawa

2014 Kształcenie wokalistów w zakresie wymowy. ZPSM im. F. Chopina

2014 Logopedyczna diagnoza i terapia zaburzeń układu ruchowego narządu żucia. Barbara Sambor

2014 Głos: narzędzie-komunikacja-terapia. Warszawa

2013 Zakłócenia dźwięków mowy w różnych zaburzeniach. Diagnoza i terapia logopedyczna. Katowice

 

Znajdujemy się

Optimum

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-13:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013