Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Medycyna estetyczna > Modelowanie owalu twarzy

Modelowanie owalu twarzy

Owal już od dawna uważany jest za idealny i najbardziej atrakcyjny kształt twarzy.

W modelowaniu owalu twarzy można wykorzystywać techniki zarówno chirurgii jak i zabiegi małowinwazyjne. Do metod chirurgicznych należy przede wszystkim lifting twarzy.

Efektu modelowania konturów i kształtu twarzy

Jest to klasyczna operacja "odmładzająca". Efekt ten uzyskuje się poprzez naciągnięcie skóry i uniesieniu tkanek policzków i czoła, które z wiekiem, pod wpływem grawitacji opadają. Zabieg ten poprawia ogólny wygląd, a także niweluje oznaki starzenia. Typowe cięcia skórne są umiejscowione w owłosionej skórze skroni, przed uchem i w skórze owłosionej na potylicy. Zabieg najczęściej wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Jest to związek, który kształtuje powierzchnię skóry poprzez wiązanie cząsteczek wody w skórze, dzięki czemu stabilizuje jej strukturę poprzez wypełnienie objętości pomiędzy komórkami tkanki, co powoduje zwiększenie jędrności i przywrócenie młodego wyglądu skórze.

To idealne wypełnienie fałd nosowo-wargowych, zmarszczek dookoła ust, zmarszczek na policzkach, opadających kącików ust.Powoduje, że skóra odzyskuje sprężystość, znikają zmarszczki przy czym twarz zachowuje naturalność. Zabieg modelowania konturów i owalu twarzy polega na wstrzykiwaniu maleńkich porcji żelu w skórę przy pomocy bardzo cienkiej igły, co minimalizuje bolesność zabiegu. Przed zabiegiem wykonuje się znieczulenie nasiękowe. Zabieg trwa około 30 minut. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie, swędzenie, przebarwienie. Objawy te ustępują po 2 - 4 dniach. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

Oddaj się w ręce profesjonalistów i skorzystaj z zabiegu modelowania owalu twarzy w naszej Klinice w Warszawie!

Znajdujemy się

Klinika Optimum Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-15:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013