Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Blog

2018-10-08

Metoda CRAFTA - Cranial Facial Therapy Academy przeprowadzana w Klinice Głowy i Szyi w Warszawie skupia się na terapii bólu i dysfunkcji w obrębie obszarów czaszkowo - żuchwowego, czaszkowo – twarzowego, czaszkowo – szyjnego, czaszkowo – nerwowego.

2018-09-25

Jesteśmy jedną z trzech Klinik w Polsce, któe stosują najnowocześniejszą metodę usuwania migdałków za pomocą narzędzia elektrochirurgicznego BiZact. Dowiedz się więcej!

2018-09-14

"Sialoendoskopia w diagnostyce i leczeniu  schorzeń gruczołów ślinowych - analiza doświadczeń własnych" - prezentacja dr Pawła Szwedowicza na XLVIII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głosy i Szyi.

2018-07-06

Przerośnięty trzeci migdał u dziecka - objawy tego zaburzenia często są niezauważane przez rodziców. Z naszego artykułu dowiesz się, jak rozpoznać tą chorobę i jakie leczenie należy podjąć. Zachęcamy do lektury!

2018-07-01

W wakacje nasze uszy nastawione są na działanie wielu czynników zawnętrznych, które mogą prowadzić do dolegliwości z nimi związanych. Podróż samolotem i wysokie ciśnienie, nurkowanie, promienie słoneczne. Jak chronić uszy w tym okresie? Odpowiada dr Paweł Szwedowicz.

2018-05-22

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że nie mogłeś wykrztusić z siebie ani słowa, a głos ugrzązł Ci w gardle? Każdy z nas przeżył to choć jeden raz w życiu. Czy wiedziałeś wtedy co zrobić, aby odzyskać go jak najszybciej? Udzielimy Ci wskazówek!

Czy wiesz, że Twój styl życia, a nawet dieta wpływają na Twój głos? Zwaracamy uwagę na najważniejsze elementy, których zadniedbanie może mieć konsekwencje dla głosu!

Mówisz niewyraźnie? Za cicho? Twój głos się męczy, a Ty nie potrafisz zapanować nad oddechem? Często dopada cię chrypka i masz uczucie guli w gardle? Czujesz duże napięcie w okolicach szyi lub żuchwy? Wcale nie musi tak być. Możesz coś z tym zrobić! Logopeda pomaga nie tylko dzieciom z wadami wymowy. Pracuje także z dorosłymi.
 

Prezentacja fizjoterapeuty Kliniki Głowy i Szyi w Warszawie Kamili Niemyskiej na temat "Fizjoterapia w foniatrii". Zachęcamy do lektury!

Jakie są przyczyny powstawania kamicy ślinianek? Jakie są dolegliwości z nimi związane oraz metody leczenia kamieni gruczoł ślinowego? Zachęcamy do lektury naszego artykułu!

1 2

Znajdujemy się

Klinika Optimum Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-15:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013