Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Blog

2019-12-19

Duża część ludzi korzysta ze słuchawek w domu, w pracy czy w transporcie publicznym. Jednak jakie słuchawki do uszu wybierać, by nie uszkodzić słuchu nawet w dłuższej perspektywie? 

2019-11-13

Polipy w nosie to bezbolesne narośla, które jednak mogą prowadzić do bolesnego zapalenia błony śluzowej. Jak zdiagnozować oraz leczyć polipy? Odpowiadamy w naszym artykule!

2019-10-14

Chcesz wiedzieć, jakie mogą być objawy i przyczyny zaburzeń głosu u nauczycieli? W takim razie, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem! Serdecznie zapraszamy!

2019-10-14

Chcesz poznać różnicę pomiędzy głuchotą, a niedosłuchem? Szukasz przyczyn tych dolegliwości, a takze skutecznych metod leczenia? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zapraszamy!

2019-09-16

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować się do badania USG tarczycy, a także co pozwala ono wykryć? Zapraszamy do przeczytania naszego wpisu, w którym znajdziesz najważniejsze informacje!

2019-09-09

Martwi Cię chrapanie Twojego dziecka? Zastanawiasz się, jakie mogą być jego przyczyny, a także czy oznacza ono coś groźnego? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym wpisie! Serdecznie zapraszamy!

2019-09-09

Chcesz dowiedzieć się, co może być przyczyną głuchoty starczej? Jakie są jej objawy, a także metody leczenia? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym wpisie! Serdecznie zapraszamy!

2019-08-26

Podczas lotu samolotem, a także po zakończonej podróży czujesz, że Twoje uszy są zatkane? Jak radzić sobie z tym problemem i jakie ryzyko niesie ze sobą? Kiedy udać się z bólem do lekarza? Wszystkie informacje znajdziesz w naszym wpisie! Zapraszamy!

2019-08-02

Kiedy warto udać się do otolaryngologa? W przypadku jakich schorzeń wizyta jest konieczna? Zachęcamy do lektury artykuły, w którym odpowiadamy na te pytania!

2019-07-24

Migrena jest chorobą o podłożu neurologicznym, która częściej dotyka kobiety niż mężczyzn. Jej przebieg można podzielić na fazy i już w pierwszej reagować na pojawiające się objawy. Jak leczyć migrenę, jakie są jej rodzaje? Odpowiadamy!

2019-07-08

W upalne dni najchętniej spędzamy czas w klimatyzowanych pomieszczeniach. Zbawienny chłod czy jednak ryzyko zachorowań? Na naszym blogu odpowiadamy, czy klimatyzacja wpływa na zdrowie.

2019-07-03

Zaburzenia słuchu u noworodków i małych dzieci mogą mieć różne podłoże. Występują schorzenia zarówno nabyte, jak i genetyczne. Jakie są ich przyczyny, jak postępować w przypadku wystąpienia przewlekłej choroby? Nasi eksperci odpowiadają!

2019-06-07

Zaburzenia głosu - inaczej dysfonia - jakie są jej przyczyny? Kiedy należy udać się do lekarza? Jak radzić sobie z problemami czynnościowymi, organicznymi i psychogennymi?

2019-05-15

Na jakie testy alergiczne się zdecydować, kiedy mają dotyczyć Twojego dziecka? Jak przygotować malucha na badanie i leczenie? Przeczytaj w naszym artykule.

2019-04-30

Rozpoznanie alergii u dziecka nie jest łatwym zadaniem. Często obajawy mylone są z objawami przeziębienia i ignorowane. Jakie są najczęstsze alergeny, kiedy dziecko może mieć większe skłonności alergiczne? Odpowiadamy!

2019-04-09

Leczenie zapalenia zatok, w zależności od typu schorzenia, wygląda bardzo różnie. Informujemy, kiedy warto iść do lekarza, a także przybliżamy możliwe metody leczenia.

2019-04-08

Zapalenie zatok to zapalenie lub obrzęk tkanki wyściełającej zatoki. Zawsze wiąże się z obrzękiem nosa i nagromadzeniem śluz. Czas trwania jednak może być różny.

2019-03-27

Barotraumy uszu to problemy znane przede wszystkim nurkom, ale także osobom latającym samolotami. Poznaj jej źródło, objawy a także metody leczenia. Zapraszamy do lektury!

2019-02-28

Zapalenie ucha zewnętrznego potocznie zwane także uchem pływaka to infekcja w zewnętrznym przewodzie słuchowym, która często wywoływana jest przez wodę. Poznaj jej przyczyny, objawy orazmożliwości leczenia. Zachęcamy do lektury!

2019-02-07

Krwawienie z nosa u dzieci inaczej zwane epistaksją ma wiele przyczyn. Jak należy postępować w przypadku wystąpienia krwotoku? Jakie są jego przyczyny? Co zrobić, jeśli krwotok nie ustępuje? Odpowiadamy!

2019-01-17

Zapalenie krtani u dorosłych i dzieci powoduje jej obrzęk oraz prowadzi do zmian głosu. Jakie są jego przyczyny oraz objawy choroby? Kiedy udać się do lekarza? Zachęcamy do lektury naszego artykułu!

2018-12-17

Zespół Sjögrena to chorzenie atakujące układ autoimmunologiczny - atakuje kanały łzowe, błony śluzowe i gruczoły ślinowe. Poznaj przyczyny, objawy i sposoby leczenia. 

2018-10-30

Rak piersi to jeden z najczęściej występujących nowotworów u Polek. Co zwiększa ryzyko zachorowań? Jak i kiedy się badać? Odpowiedzi znajdziecie w naszym artykule.

2018-10-25

Do chrapania podczas snu przyznaje się ok. 30% mężczyzn i 17% kobiet. Z pozoru rzecz naturalna, ale może być objawem chronicznego problemu i prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych. Jak sobie radzić z przewlekłym chrapaniem? Odpowiadamy!

1 2

Znajdujemy się

Klinika Optimum Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-15:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013