Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Aktualności

Klinika Optimum od niedawna dysponuje innowacyjną metodą usuwania migdałków podniebiennych, dzięki której zabieg jest dla pacjenta bezpieczniejszy i mniej bolesny w porównaniu z powszechnie stosowanymi metodami.

 

Firma Optimum Medica Sp. z o.o. s.k. zaprasza do składania ofert dla przedsięwzięcia polegającego na wykonaniu usługi doradczej polegającej na opracowaniu strategii rozwoju firmy Optimum Medica Sp. z o.o. s.k. w oparciu o rozwój i wdrożenie innowacji. 

Klinika poszukuje osoby na stanowisko recepcjonistki/rejestratorki…

Metoda używana do leczenia przewlekłego zapalenia zatok, powszechnie nazywana balonikowaniem zatok, jest zabiegiem małoinwazyjnym, nie wymagającym klasycznego cięcia chirurgicznego. Jest zabiegiem wykonywanym w procedurze jednodniowej, bezbolesnym oraz szybkim. 

Od czerwca 2016 roku w Klinice Optimum wykonuje się endoskopowe usuwanie kamieni śliniankowych z zastosowaniem lasera holmowego. Jest to kolejna nowatorska metoda leczenia schorzeń gruczołów ślinowych wdrożona przez zespół Kliniki. 

Pediatria to najbardziej wdzięczna dziedzina medycyny. Jej podstawę stanowi troska o najmniejszego i najbardziej bezbronnego pacjenta, jakim jest każde dziecko.

Jednym z głównych celów istnienia Kliniki Optimum jest zapewnienie Państwu dostępu do najnowocześniejszych metod terapeutycznych.

Zapalenie zatok przynosowych to częsty problem wśród dzieci. Wiąże się z dużym dyskomfortem i bezwzględnie wymaga leczenia.

Chirurgia nawigowana obrazem- udoskonalona technika śródoperacyjna leczenia schorzeń laryngologicznych.

Mamy przyjemność powitać w naszej Klinice Panią Joannę Chmielewską - Logopedę z wieloletnim doświadczeniem!

Inhalacje systemem AMSA jako najskuteczniejsza metoda w leczeniu chorób zatok przynosowych, ucha środkowego oraz dysfunkcji trąbki słuchowej.

Dr Norbert Górski na co dzień zajmuje się leczeniem schorzeń laryngologicznych, poczynając od terapii zachowawczych - głównie farmakoterapii po leczenie inwazyjne - chirurgiczne.

Witamy w naszej Klinice doświadczonego Specjalistę z wieloletnim stażem Dr hab. n. med. Adama Przybyłkowskiego. Zapraszamy na konsultację!

Pogoda za oknem jest jaka jest - nie rozpieszcza nas, a co więcej sprzyja infekcjom.

Miło nam poinformować Państwa, że od dnia 12 Listopada 2015, będzie przyjmował w Klinice Optimum Dr n. med. Kornel Szczygielski. Zapraszamy serdecznie.

Zadbaj o zdrowe piersi! Skończyłaś 30 lat? Czy kiedykolwiek robiłaś USG piersi? Klinika Optimum zaprasza na promocyjne badanie w cenie 90 PLN!

Precyzyjne i nowoczesne urządzenie przeznaczone do usuwania polipów zatok przynosowych i nosa.

Hydrodebrider - nowoczesny i wysoko skuteczny system leczenia nawracających zapaleń zatok przynosowych.

Jeżeli zauważyłeś: katar, kaszel, zatkany nos, nawracające infekcje, duszność, zapalenie spojówek, chrapanie, problemy ze słuchem, obrzęk warg, języka i krtani, biegunki i bóle brzucha Przyjdź do nas!

Ciągle masz katar? Często się przeziębiasz? Trudno ci się oddycha? Przyczyną może być...

Chrapiące osoby są często skazane na banicje z małżeńskiej sypialni. I trudno się temu dziwić.

Jak zajrzeć dziecku do gardła, by cokolwiek tam zobaczyć? Oto wskazówki, które pozwolą wam ocenić sytuację.

1 2 3

Znajdujemy się

Klinika Optimum Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-15:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013