Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Aktualności

Drodzy Pacjenci,

W dniach 06/01/2022 - 09/01/2022,

klinika będzie nieczynna.

Drodzy Pacjenci 

Uprzejmie informujemy że w związku z przerwą świąteczną,

Klinika będzie nieczynna w dniach 24/12/21 - 02/01/22

*

Życzymy wszystkim Pacjentom,

Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zespół Kliniki Optimum 

*

 

Drodzy  Pacjenci !!!

 

 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną,

prosimy o stawianie się na konsultacje lekarskie bez osób towarzyszących,

dzieci wchodzą tylko z jednym opiekunem.

 

 Drodzy Pacjenci,

 

    z przyjemnością informujemy, że w dniu 9 października otwieramy nową placówkę Optimum w Warszawie.
Zapraszamy Państwa serdecznie!

 

 

Lokalizacja placówki: Szpital LUX MED 

ul. Puławska 455, 02-801 Warszawa 

Rejestracja pozostaje bez zmian

nr. tel. 222 500 500

  

 

Pragniemy poinformować Państwa, że w czasie zagrożenia koronawirusem w Polsce, nasza klinika nadal świadczy usługi medyczne i zaprasza pacjentów do kontaktu.

Równocześnie pragniemy podkreślić, że wraz z wprowadzeniem stanu epidemii zaostrzyliśmy procedury bezpieczeństwa dla naszych pacjentów i personelu medycznego...

W dniu 6 września ekspert naszej Kliniki dr n. med. Paweł Szwedowicz wygłosił wykład na temat „Patologii gruczołów ślinowych” na zaproszenie organizatorów 48 Zjazdu Polskiego Towarzystawa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, który się odbył w Katowicach.

 

Miło nam poinformować, że nasi pacjenci docenili jakość świadczonych w Klinice usług.

 

Zachęcamy do przyczynowego leczenia zaburzeń głosu i rehabilitacji w Klinice Optimum w Warszawie.

 

 

Z okazji Światowego Dnia Głosu Klinka Głowy i Szyi Optimum zaprasza na „tydzień z głosem”, podczas którego każdy, na hasło „dbam o głos” otrzyma 15% zniżkę na konsultację foniatryczną.

 

Przesłaniem Światowego Dnia Głosu, obchodzonego 16 kwietnia, jest podkreślenie znaczenia istoty głosu we współczesnym świecie oraz uświadomienie, że można skutecznie przeciwdziałać chorobom narządu głosu.

 

W dniach 5-7 kwietnia w Monachium nasz specjalista dr Paweł Szwedowicz uczestniczył w konferencji: 9th International Surgical Sleep Society Meeting.

 

3-dniowe spotkanie poświęcone było problemowi zaburzeń oddychania w czasie snu, tj. obturacyjnemu bezdechowi i chrapaniu.

W naszej Klinice oferujemy szeroki wachlarz zabiegów fizjoterapeutycznych, m.in. inhalacje

 

Badania dowodzą, że problemy z mową dotyczą coraz większej liczby osób. Skąd właściwie biorą się wady i zaburzenia wymowy? O tym w audycji Na Zdrowie mówiły Maja Wojnarowicz, neurologopeda i Anna Cioch, logopeda.

 

Logopedia większości z nas kojarzy się z nauką wyraźnego mówienia. Ale w rzeczywistości, logopedia, to szeroka gałąź nauki.

 

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z naszym logopedą, Anną Cioch, w Radiu Plus.

6 marca, we wszystkich krajach Unii Europejskiej jest obchodzony Europejski Dzień Logopedy. Jego głównym celem jest podkreślenie i uświadomienie, jak ważne jest wczesne rozpoznanie zaburzeń mowy, szerzenie wiedzy o profilaktyce zaburzeń mowy oraz upowszechnianie informacji o innowacjach w terapii.

Wszystkich, którzy nie mieli okazji zobaczyć  najnowszego odcinka 36,6 tvn w ubiegłą sobotę, zapraszamy do obejrzenia. W programie o innowacyjnej, mało inwazyjnej metodzie usuwania migdałków podniebiennych, dostępnej wyłącznie w naszej klinice.

Mówisz niewyraźnie? Za cicho? Twój głos się męczy, a Ty nie potrafisz zapanować nad oddechem? Często dopada cię chrypka i masz uczucie guli w gardle? Czujesz duże napięcie w okolicach szyi lub żuchwy? Wcale nie musi tak być. Możesz coś z tym zrobić! Logopeda pomaga nie tylko dzieciom z wadami wymowy. Pracuje także z dorosłymi.

 

Klinika Głowy i Szyi Optimum, lider z zakresu diagnostyki, leczenia i rehabilitacji głosu zaprasza na badania profilaktyczne wszystkich, dla których głos jest ważny. 

Klinika Optimum od niedawna dysponuje innowacyjną metodą usuwania migdałków podniebiennych, dzięki której zabieg jest dla pacjenta bezpieczniejszy i mniej bolesny w porównaniu z powszechnie stosowanymi metodami.

 

1 2 3

Znajdujemy się

Klinika Optimum Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-15:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013