Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > Nasz zespół > mgr Karolina Kęder

mgr Karolina Kęder znanylekarz.pl

Logopeda
mgr Karolina Kęder

Absolwentka studiów  ,, Audiofonologia z protetyką słuchu’’ oraz  ,, Logopedia Ogólna i Kliniczna’’ na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Odbyła praktyki w Klinice Otolaryngologii na ul. Banacha, na oddziałach: laryngologicznych,  neurologicznych oraz w poradni foniatrycznej. W ramach praktyk prowadziła rehabilitację głosu w poradni foniatrycznej pod okiem dr n. med. Eweliny Sielskiej-  Badurek.  W ramach studiów odbyła również praktykę z  rehabilitacji głosu osób po laryngektomii prowadzonych przez mgr Joannę Chmielewską.

 

Odbyła również praktyki w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka, Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego oraz w Szkole Podstawowej, gdzie prowadziła zajęcia dla dzieci z wadami wymowy.

 

Uczestniczyła w warsztatach rehabilitacji głosu metodą Lax Vox prowadzonych przez Ilter Denizoglu oraz ukończyła kurs ,, Rehabilitacja głosu’’ prowadzony przez dr Barbarę Sambor. Prowadziła rehabilitację głosu dla pacjentów z MTD w ramach badań do pracy magisterskiej.

 

Ukończyła również kurs języka migowego na poziomie B1.

 

Do obszarów zainteresowań należy rehabilitacja głosu u pacjentów z dysfonią czynnościową oraz organiczną. W pracy wykorzystuje różne metody, stawia na poprawę jakości głosu,  edukację pacjenta oraz indywidualne podejście.

Jest cierpliwa, sumienna, ma bardzo dobry kontakt zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Zależy jej na dobrej współpracy z pacjentem, co wpływa na efekt terapii.  

 

Znajdujemy się

Optimum

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-13:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013