Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OPTIMUM Sp. z o. o. S. K. ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Drodzy Pacjenci: pracujemy również w soboty w godzinach 9:00-13:00
Strona główna > O klinice

O klinice

Klinika Głowy i Szyi OPTIMUM


Kim jesteśmy?
Jesteśmy nowoczesną, wielospecjalistyczną placówką medyczną świadczącą profesjonalne usługi medyczne z zakresu schorzeń rejonu głowy i szyi. Naszą specjalnością jest laryngologia (otorynolaryngologia). Kompleksowo rozwiązujemy wszystkie problemy związane z górnymi drogami oddechowymi i narządami głowy i szyi. Nasz zespół tworzą również lekarze takich specjalności, jak: audiologia i foniatria, alergologia, endokrynologia, ultrasonografia, dermatologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna twarzy. Poza wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu zapewniamy Państwu dostęp do najnowszych zdobyczy techniki medycznej oraz innowacyjnych metod diagnostyczno-terapeutycznych.


Nasza oferta

W Klinice Optimum niesiemy pomoc zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom. Nasz zespół fachowców, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Jesteśmy jedną z niewielu klinik w Polsce, w której podczas jednej wizyty przeprowadza się pełną ocenę endoskopową górnych dróg oddechowych.
Poza wszechstronną diagnostyką i leczeniem zachowawczym, zapewniamy również leczenie chirurgiczne. Specjalizujemy się w minimalnie inwazyjnych zabiegach endoskopowych, w tym jako jedyny niepubliczny ośrodek na Mazowszu wykonujemy endoskopowe zabiegi w obrębie ślinianek podżuchwowych i przyusznych. Dysponujemy również najnowszą technologią endoskopowego udrażniania zatok przynosowych – tzw. balonoplastyką.
Dużą wagę przywiązujemy również do roli jaką odgrywa w codziennym życiu wygląd twarzy. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również usługi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej twarzy.


Nasza misja
Powstaliśmy, by zapewnić pacjentom opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie, w oparciu o rzetelną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki medycznej, w atmosferze współpracy i wzajemnego zrozumienia.

 

 

 

Znajdujemy się

Optimum

ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek:
8:00-20:00
Sobota:
9:00-13:00

 

Zobacz mapę

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Opitmum Medica 2017

Nota prawna

Klinika Optimum Warszawa - strona zrealizowana przez Esstet

Program Regionalny Mazowsze BGK Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013